მონიტორი Samsung Odyssey G4 LS25BG400EIXCI - 25" inch / IPS / 240 Hz / 1ms
პროდუქტის შესახებ
აღწერა
სპეციფიკაცია
კოდი:
LS25BG400EIXCI
ბრენდი:
Samsung
მარაგშია
800₾
-19 %
650₾
Ex Tax: 650₾
კალათაში დამატება
სპეციფიკაციები
დიაგონალი -
25
რეზოლუცია -
1920 x 1080 FHD
ეკრანის ტიპი -
IPS
განახლების სიხშირე -
240 Hz
Ms -
1
გარანტია -
24 თვე
ყველა სპეციფიკაცია
ბრენდი: Samsung
მოდელი: LS25BG400EIXCI
პროდუქტის ტიპი: მონიტორი
ტიპი: Gaming
დიაგონალი: 25"
გარჩევადობა: 1920 x 1080
ეკრანის/პანელის ტიპი: IPS
ეკრანის ფორმატი: 16: 9
უკანა განათება: LED
სიკაშკაშე: 400 cd/m²
განახლების სიხშირე: 240 ჰც
ხედვის კუთხე: 178º / 178º
ფერების რაოდენობა: 16.7M
HDR მხარდაჭერა: HDR10
სტატიკური კონტრასტის თანაფარდობა: 1000:1
დინამიური კონტრასტის კოეფიციენტი: მეგა კონტრასტი
რეაგირების დრო (GTG): 1
Flicker უფასო ტექნოლოგია: დიახ
განახლების სიჩქარის ოპტიმიზაცია: დიახ
FreeSync: დიახ
Nvidia G-Sync: დიახ
თვალის დამზოგავი რეჟიმი: დიახ
ინტერფეისი
HDMI: 2
DisplayPort: 1
3.5 მმ აუდიო ჯეკი: 1
HDCP მხარდაჭერა: დიახ (2.2)
ერგონომიკა
სიმაღლის რეგულირება: 120 მმ
კედლის სამაგრი
კედელზე სამონტაჟო: VESA 100 x 100
ენერგოეფექტურობის კლასი: B
ენერგიის მოხმარება: 35
კაბელის სიგრძე: 1,5 მ
ზომები სადგამით (W x H x D): 558.5 x 552.9 x 244.8 მმ
ზომები სადგამის გარეშე (W x H x D): 558.5 x 341.1 x 85.4 მმ
წონა სადგამით: 4,5 კგ
წონა სადგამის გარეშე: 2.8 კგ
ფერი: შავი
გარანტია: 24 თვე
დიაგონალი
რეზოლუცია
1920 x 1080 FHD
ეკრანის ტიპი
განახლების სიხშირე
240 Hz
Ms
1
გარანტია
ბოლოს ნანახი
აღარ არის მარაგში
მონიტორი - MSI MAG 273QP-X24 / 26.5" / QD-OLED / 0.03ms / 240Hz / 2K QHD
-18%
Ex Tax: 1,850₾
გაყიდულია
🔥 აქციები
მარაგშია
ჰაბი - UGREEN CM458 20490 / Type-C / 2 პორტი USB 3.0 / HDMI პორტი / RJ45 პორტი / ვერცხლისფერი
95₾
-37%
60₾
Ex Tax: 60₾
კალათაში დამატება
170₾
-24%
129₾
Ex Tax: 129₾
ჯოისტიკი - Genius MaxFire GX-17UV / სადენიანი / USB / შავი
45₾
-33%
30₾
Ex Tax: 30₾
ჯოისტიკი - Fantech Shooter III WGP13S / Dual Connection / Wireless / Bluetooth / USB-C / Black
150₾
-40%
90₾
Ex Tax: 90₾
ჯოისტიკი - Acer Nitro NGR200 / სადენით / Type-C / შავი-წითელი
140₾
-50%
70₾
Ex Tax: 70₾
წყლის გაგრილება - Zalman Alpha2 V2 A36 ARGB / თეთრი
269₾
-11%
240₾
Ex Tax: 240₾
წყლის გაგრილება - Zalman Alpha 2SE A24 ARGB / Black
249₾
-20%
199₾
Ex Tax: 199₾
წყლის გაგრილება - THERMALRIGHT Frozen Infinity 360 ARGB / შავი
175₾
-14%
150₾
Ex Tax: 150₾
წყლის გაგრილება - THERMALRIGHT Aqua Elite 360 V3 ARGB / შავი
170₾
-15%
145₾
Ex Tax: 145₾
175₾
-14%
Ex Tax: 150₾
წყლის გაგრილება - THERMALRIGHT Aqua Elite 360 ARGB V6 / თეთრი
245₾
-20%
195₾
Ex Tax: 195₾
წყლის გაგრილება - THERMALRIGHT Aqua Elite 240 V3 ARGB / შავი
135₾
-15%
115₾
Ex Tax: 115₾
წყლის გაგრილება - THERMALRIGHT Aqua Elite 240 ARGB V6 / შავი
-14%
წყლის გაგრილება - Arctic Liquid Freezer II 240 A-RGB
350₾
-26%
260₾
Ex Tax: 260₾
წყლის გაგრილება - Arctic III Pro 360 A-RGB / AIO / 360მმ / შავი
450₾
-16%
380₾
Ex Tax: 380₾
ჩაფხუტი Acer GP.BAG11.05A, M, Foldable Helmet, Gray/Green
200₾
-10%
180₾
Ex Tax: 180₾
შტატივი UGREEN LP661 (15187), Specialized Tripod, Black
140₾
-14%
120₾
Ex Tax: 120₾
ყურსასმენი – Redragon Arrow H858 / Over-Ear / უსადენო / RGB / შავი
210₾
-48%
110₾
Ex Tax: 110₾
ყურსასმენი TRUST Primo Touch Stylish Wire-free Bluetooth MINT (23781)
60₾
-17%
50₾
Ex Tax: 50₾
ყურსასმენი TRUST Primo Touch Stylish Wire-free Bluetooth BLUE (23780)
-17%
Ex Tax: 50₾
ყურსასმენი Redragon H389 - RGB / USB Wired / Gaming Headset
125₾
-44%
70₾
Ex Tax: 70₾
ყურსასმენი Redragon H350 Pandora - RGB / Wired / Gaming Headset
80₾
-13%
ყურსასმენი Redragon H260 Hylas - RGB / Wired / Gaming Headset
105₾
-52%