მონიტორი Samsung Odyssey G5 LS27CG550EIXCI - 27" inch / VA / 165Hz / 1ms / 2K QHD / Curved
კოდი: LS27CG550EIXCI
ბრენდი: Samsung
მარაგშია
800₾-21 % 630₾ Ex Tax: 630₾
სპეციფიკაციები
დიაგონალი - 27
რეზოლუცია - 2560 x 1440
ეკრანის ტიპი - VA
განახლების სიხშირე - 165 Hz
Ms - 1
გარანტია - 24 თვე
ყველა სპეციფიკაცია
ბრენდი: Samsung
მოდელი: LS27CG550EIXCI
ეკრანის ზომა: 27 ინჩი
მოკეცილობა: 1000R
პანელი: VA (მქრალი)
გარჩევადობა: 2560 × 1440 (QHD)
განახლების სიხშირე: 165 ჰც
რეაგირების დრო: 1 ms MPRT (VA‑სთვის GtG ჩვეულებრივ ~4–6 ms)
ადაპტური სინქრონიზაცია: AMD FreeSync Premium; ხშირად მუშაობს G‑SYNC Compatible რეჟიმში
სიკაშკაშე: ~250 ნიტი (ტიპიური)
კონტრასტის თანაფარდობა: ~2500:1–3000:1 (ტიპიური VA)
ფერი: ~95% sRGB, ~80–85% DCI‑P3 კლასი (ეგზემპლარზეა დამოკიდებული)
HDR: HDR10 სიგნალის მხარდაჭერა (საწყისი დონე; შეზღუდულია სიკაშკაშით)
ხედვის კუთხეები: 178°/178° (VA)
პორტები:
• 1 × DisplayPort 1.2
• 2 × HDMI 2.0
• 1 × 3.5 მმ ყურსასმენის გამოსავალი
ერგონომიკა და სამაგრი:
• სადგამი: მხოლოდ დახრა
• VESA: 100 × 100 მმ
სათამაშო ფუნქციები:
• Low Input Lag რეჟიმი
• Black Equalizer
• Game Mode პრესეტები
• Flicker‑Free და Eye Saver Mode
ზომები/წონა (დაახლ.):
• სადგამით: ~617 × 477 × 272 მმ
• წონა: ~5.0–5.6 კგ
კვება: ტიპიური ~30–40 W
რეზოლუცია 2560 x 1440
განახლების სიხშირე 165 Hz
Ms 1
გარანტია 24 თვე
🔥 აქციები
მარაგშია
95₾
-37%
60₾
Ex Tax: 60₾
170₾
-24%
129₾
Ex Tax: 129₾
45₾
-33%
30₾
Ex Tax: 30₾
150₾
-40%
90₾
Ex Tax: 90₾
140₾
-50%
70₾
Ex Tax: 70₾
269₾
-11%
240₾
Ex Tax: 240₾
249₾
-20%
199₾
Ex Tax: 199₾
175₾
-14%
150₾
Ex Tax: 150₾
170₾
-15%
145₾
Ex Tax: 145₾
175₾
-14%
Ex Tax: 150₾
245₾
-20%
195₾
Ex Tax: 195₾
135₾
-15%
115₾
Ex Tax: 115₾
-14%
350₾
-26%
260₾
Ex Tax: 260₾
450₾
-16%
380₾
Ex Tax: 380₾
200₾
-10%
180₾
Ex Tax: 180₾
140₾
-14%
120₾
Ex Tax: 120₾
210₾
-48%
110₾
Ex Tax: 110₾
60₾
-17%
50₾
Ex Tax: 50₾
-17%
Ex Tax: 50₾
125₾
-44%
70₾
Ex Tax: 70₾
80₾
-13%
105₾
-52%
-36%
90₾
Ex Tax: 90₾
100₾
-50%
-11%
120₾
Ex Tax: 120₾
35₾
-14%
30₾
Ex Tax: 30₾
-17%
100₾
Ex Tax: 100₾
145₾
-34%
95₾
Ex Tax: 95₾
85₾
-24%
65₾
Ex Tax: 65₾
110₾
-14%
Ex Tax: 95₾
249₾
-12%
219₾
Ex Tax: 219₾
299₾
-17%
Ex Tax: 249₾
-20%
80₾
Ex Tax: 80₾
55₾
-18%
45₾
Ex Tax: 45₾
-13%
Ex Tax: 20₾
28₾
-21%
22₾
Ex Tax: 22₾
22₾
-18%
Ex Tax: 18₾
-9%
Ex Tax: 100₾
-36%
200₾
-15%
Ex Tax: 170₾
390₾
-13%
340₾
Ex Tax: 340₾
Ex Tax: 140₾
-15%
Ex Tax: 170₾
Ex Tax: 145₾
285₾
-5%
270₾
Ex Tax: 270₾
-25%
25₾
-40%
Ex Tax: 15₾
-40%
Ex Tax: 15₾
-40%
-40%
190₾
-5%
180₾
Ex Tax: 180₾
-17%
290₾
-29%
205₾
Ex Tax: 205₾
345₾
-29%
245₾
Ex Tax: 245₾
650₾
-23%
499₾
Ex Tax: 499₾
750₾
-7%
699₾
Ex Tax: 699₾
-21%
Ex Tax: 1,350₾
400₾
-33%
270₾
Ex Tax: 270₾
350₾
-14%
300₾
Ex Tax: 300₾
165₾
-39%
429₾
-21%
340₾
Ex Tax: 340₾
-20%
199₾
Ex Tax: 199₾
599₾
-25%
450₾
Ex Tax: 450₾
535₾
-7%
499₾
Ex Tax: 499₾
850₾
-12%
749₾
Ex Tax: 749₾
600₾
-45%