მონიტორი AOC Q27G42XE/01 - 27 Inch / 2K QHD / Fast IPS / 180 Hz / 0.5ms
კოდი: Q27G42XE/01
ბრენდი: AOC
მარაგშია
599₾-17 % 499₾ Ex Tax: 499₾
სპეციფიკაციები
დიაგონალი - 27"
რეზოლუცია - 2560 x 1440 (2k)
ეკრანის ტიპი - IPS
განახლების სიხშირე - 180 Hz
Ms - 0.5
გარანტია - 3 წელი
ყველა სპეციფიკაცია
დეტალური მახასიათებლები: გეიმინგ მონიტორი
  • ბრენდი: AOC
  • მოდელი: Q27G42XE/01
ეკრანი და დიზაინი:
  • ზომა: 27.0" (68.6 სმ)
  • პანელი: Fast IPS
  • დიზაინი: 3-sided frameless (3-მხრივი უჩარჩო), ბრტყელი (Flat)
  • ფერი: შავი / წითელი აქცენტებით (Black, Red / Matt)
  • ეკრანის დაფარვა: Antiglare (AG), სიმაგრე 3H
სურათი და წარმადობა:
  • რეზოლუცია: 2560 x 1440 2K (QHD)
  • განახლების სიხშირე: 180 Hz
  • რეაქციის დრო: 0.5ms (MPRT)
  • სიკაშკაშე: 300 cd/m²
  • კონტრასტი: 1000:1 (სტატიკური) / 80,000,000:1 (დინამიური)
  • ხედვის კუთხე: 178°(H) / 178°(V)
  • ფერთა რაოდენობა: 16.7M (8bits)
  • განათება: WLED (Global Dimming)
  • პიქსელის ზომა (Pitch): 0.2745 მმ (108.0 PPI)
აუდიო და პორტები:
  • დინამიკები: 2W × 2
  • ინტერფეისები: 2 x HDMI 2.0 / 1 x DisplayPort 1.4
  • აუდიო გამომავალი: ყურსასმენის პორტი (3.5mm)
  • HDCP მხარდაჭერა: HDCP 1.4/2.2
ფიზიკური პარამეტრები და ერგონომიკა:
  • დახრა (Tilt): -3° ±2° ~ 21° ±2°
  • VESA კედლის სამაგრი: 100 x 100 მმ
  • Kensington Lock: კი
  • სადგამი: მოხსნადი (Removable stand)
გარანტია: 3 წელი
დიაგონალი 27"
რეზოლუცია 2560 x 1440 (2k)
ეკრანის ტიპი IPS
განახლების სიხშირე 180 Hz
Ms 0.5
🔥 აქციები
მარაგშია
95₾
-37%
60₾
Ex Tax: 60₾
170₾
-24%
129₾
Ex Tax: 129₾
45₾
-33%
30₾
Ex Tax: 30₾
150₾
-40%
90₾
Ex Tax: 90₾
140₾
-50%
70₾
Ex Tax: 70₾
269₾
-11%
240₾
Ex Tax: 240₾
249₾
-20%
199₾
Ex Tax: 199₾
175₾
-14%
150₾
Ex Tax: 150₾
170₾
-15%
145₾
Ex Tax: 145₾
175₾
-14%
Ex Tax: 150₾
245₾
-20%
195₾
Ex Tax: 195₾
135₾
-15%
115₾
Ex Tax: 115₾
-14%
350₾
-26%
260₾
Ex Tax: 260₾
450₾
-16%
380₾
Ex Tax: 380₾
200₾
-10%
180₾
Ex Tax: 180₾
140₾
-14%
120₾
Ex Tax: 120₾
210₾
-48%
110₾
Ex Tax: 110₾
60₾
-17%
50₾
Ex Tax: 50₾
-17%
Ex Tax: 50₾
125₾
-44%
70₾
Ex Tax: 70₾
80₾
-13%
105₾
-52%
-36%
90₾
Ex Tax: 90₾
100₾
-50%
135₾
-11%
120₾
Ex Tax: 120₾
35₾
-14%
30₾
Ex Tax: 30₾
-17%
100₾
Ex Tax: 100₾
145₾
-34%
95₾
Ex Tax: 95₾
85₾
-24%
65₾
Ex Tax: 65₾
110₾
-14%
Ex Tax: 95₾
249₾
-12%
219₾
Ex Tax: 219₾
299₾
-17%
Ex Tax: 249₾
-20%
80₾
Ex Tax: 80₾
55₾
-18%
45₾
Ex Tax: 45₾
-13%
Ex Tax: 20₾
28₾
-21%
22₾
Ex Tax: 22₾
22₾
-18%
Ex Tax: 18₾
-9%
Ex Tax: 100₾
-36%
200₾
-15%
Ex Tax: 170₾
390₾
-13%
340₾
Ex Tax: 340₾
Ex Tax: 140₾
-15%
Ex Tax: 170₾
Ex Tax: 145₾
285₾
-5%
270₾
Ex Tax: 270₾
-25%
25₾
-40%
Ex Tax: 15₾
-40%
Ex Tax: 15₾
-40%
-40%
190₾
-5%
180₾
Ex Tax: 180₾
-17%
290₾
-29%
205₾
Ex Tax: 205₾
345₾
-29%
245₾
Ex Tax: 245₾
650₾
-23%
499₾
Ex Tax: 499₾
750₾
-7%
699₾
Ex Tax: 699₾
-21%
Ex Tax: 1,350₾
400₾
-33%
270₾
Ex Tax: 270₾
350₾
-14%
300₾
Ex Tax: 300₾
165₾
-39%
429₾
-21%
340₾
Ex Tax: 340₾
-20%
199₾
Ex Tax: 199₾
599₾
-25%
450₾
Ex Tax: 450₾
535₾
-7%
499₾
Ex Tax: 499₾
850₾
-12%
749₾
Ex Tax: 749₾
600₾
-45%