მონიტორი Samsung Odyssey G4 LS27BG400EIXCI - 27" inch / IPS / 240Hz / 1ms
კოდი: LS27BG400EIXCI
ბრენდი: Samsung
მარაგშია
900₾-18 % 740₾ Ex Tax: 740₾
სპეციფიკაციები
დიაგონალი - 27
რეზოლუცია - 1920 x 1080
ეკრანის ტიპი - IPS
განახლების სიხშირე - 240 Hz
Ms - 1
გარანტია - 24 თვე
ყველა სპეციფიკაცია
  • ბრენდი: Samsung
  • მოდელი: LS27BG400EIXCI
  • პროდუქტის ტიპი: მონიტორი
  • დიაგონალი: 27"
  • გარჩევადობა: 1920 x 1080
  • ეკრანის/პანელის ტიპი: IPS
  • ეკრანის ფორმატი: 16: 9
  • უკანა განათება: LED
  • სიკაშკაშე: 400 cd/m²
  • განახლების სიხშირე: 240 ჰც
  • ხედვის კუთხე: 178º / 178º
  • ფერების რაოდენობა: 16.7M
  • HDR მხარდაჭერა: HDR10
  • სტატიკური კონტრასტის თანაფარდობა: 1000:1
  • დინამიური კონტრასტის კოეფიციენტი: მეგა კონტრასტი
  • რეაგირების დრო (GTG): 1
  • Flicker უფასო ტექნოლოგია: დიახ
  • განახლების სიჩქარის ოპტიმიზაცია: დიახ
  • FreeSync: დიახ
  • Nvidia G-Sync: დიახ
  • თვალის დამზოგავი რეჟიმი: დიახ
  • ინტერფეისი
  • HDMI: 2
  • DisplayPort: 1
  • 3.5 მმ აუდიო ჯეკი: 1
  • HDCP მხარდაჭერა: დიახ (2.2)
  • სიმაღლის რეგულირება: 120 მმ
  • კედელზე სამონტაჟო: VESA 100 x 100
  • ენერგოეფექტურობის კლასი: B
  • ენერგიის მოხმარება: 48 W
  • ზომები
  • კაბელის სიგრძე: 1,5 მ
  • ზომები სადგამით: 614.7 x 571.1 x 244.8 მმ
  • ზომები სადგამის გარეშე: 614.7 x 376.6 x 85.4 მმ
  • წონა
  • წონა სადგამით: 5.30 კგ
  • წონა სადგამის გარეშე: 3.6 კგ
  • ფერი: შავი
  • გარანტია: 24 თვე
განახლების სიხშირე 240 Hz
Ms 1
🔥 აქციები
მარაგშია
95₾
-37%
60₾
Ex Tax: 60₾
170₾
-24%
129₾
Ex Tax: 129₾
45₾
-33%
30₾
Ex Tax: 30₾
150₾
-40%
90₾
Ex Tax: 90₾
140₾
-50%
70₾
Ex Tax: 70₾
269₾
-11%
240₾
Ex Tax: 240₾
249₾
-20%
199₾
Ex Tax: 199₾
175₾
-14%
150₾
Ex Tax: 150₾
170₾
-15%
145₾
Ex Tax: 145₾
175₾
-14%
Ex Tax: 150₾
245₾
-20%
195₾
Ex Tax: 195₾
135₾
-15%
115₾
Ex Tax: 115₾
-14%
350₾
-26%
260₾
Ex Tax: 260₾
450₾
-16%
380₾
Ex Tax: 380₾
200₾
-10%
180₾
Ex Tax: 180₾
140₾
-14%
120₾
Ex Tax: 120₾
210₾
-48%
110₾
Ex Tax: 110₾
60₾
-17%
50₾
Ex Tax: 50₾
-17%
Ex Tax: 50₾
125₾
-44%
70₾
Ex Tax: 70₾
80₾
-13%
105₾
-52%
-36%
90₾
Ex Tax: 90₾
100₾
-50%
135₾
-11%
Ex Tax: 120₾
35₾
-14%
30₾
Ex Tax: 30₾
-17%
100₾
Ex Tax: 100₾
145₾
-34%
95₾
Ex Tax: 95₾
85₾
-24%
65₾
Ex Tax: 65₾
110₾
-14%
Ex Tax: 95₾
249₾
-12%
219₾
Ex Tax: 219₾
299₾
-17%
Ex Tax: 249₾
-20%
80₾
Ex Tax: 80₾
55₾
-18%
45₾
Ex Tax: 45₾
-13%
Ex Tax: 20₾
28₾
-21%
22₾
Ex Tax: 22₾
22₾
-18%
Ex Tax: 18₾
-9%
Ex Tax: 100₾
-36%
200₾
-15%
Ex Tax: 170₾
390₾
-13%
340₾
Ex Tax: 340₾
Ex Tax: 140₾
-15%
Ex Tax: 170₾
Ex Tax: 145₾
285₾
-5%
270₾
Ex Tax: 270₾
-25%
25₾
-40%
Ex Tax: 15₾
-40%
Ex Tax: 15₾
-40%
-40%
190₾
-5%
180₾
Ex Tax: 180₾
-17%
290₾
-29%
205₾
Ex Tax: 205₾
345₾
-29%
245₾
Ex Tax: 245₾
650₾
-23%
499₾
Ex Tax: 499₾
750₾
-7%
699₾
Ex Tax: 699₾
-21%
Ex Tax: 1,350₾
400₾
-33%
270₾
Ex Tax: 270₾
350₾
-14%
300₾
Ex Tax: 300₾
165₾
-39%
429₾
-21%
340₾
Ex Tax: 340₾
-20%
199₾
Ex Tax: 199₾
599₾
-25%
450₾
Ex Tax: 450₾
535₾
-7%
499₾
Ex Tax: 499₾
850₾
-12%
749₾
Ex Tax: 749₾
600₾
-45%