მონიტორი - Samsung Odyssey G5 LS32FG502EIXCI / 32" / IPS / 1ms / 180Hz / 2K QHD
კოდი: LS32FG502EIXCI
ბრენდი: Samsung
მარაგშია
960₾-6 % 899₾ Ex Tax: 899₾
სპეციფიკაციები
დიაგონალი - 32
რეზოლუცია - 2560 x 1440
ეკრანის ტიპი - IPS
განახლების სიხშირე - 180 Hz
Ms - 1
გარანტია - 24 თვე
ყველა სპეციფიკაცია
• ბრენდი: Samsung
• მოდელი: Odyssey G5 LS32FG502EIXCI
• ეკრანის ზომა: 32 ინჩი
• პანელის ტიპი: IPS
• ეკრანის ფორმა: ბრტყელი
• ფერი: შავი
დისპლეის მახასიათებლები:
• რეზოლუცია: 2560 x 1440 (QHD / 2K)
• განახლების სიხშირე: 180Hz
• რეაგირების დრო: 1 მწ (GtG)
• სიკაშკაშე: 300 ნიტი (ტიპიური) / 240 ნიტი (მინიმალური)
• კონტრასტის თანაფარდობა: 1000:1
• HDR მხარდაჭერა: HDR10
• ეკრანის ფორმატი: 16:9
• ფერის გამა: 99% sRGB
• ფერების რაოდენობა: 16.7 მილიონი
ფუნქციები:
• AMD FreeSync: დიახ
• NVIDIA G-SYNC Compatible: დიახ
• Flicker-Free: დიახ
• Eye Saver Mode: დიახ
• Black Equalizer: დიახ
• Crosshair: დიახ
• Game Mode / Gaming UI: დიახ
• Auto Source Switch+: დიახ
კავშირი:
• 1 x HDMI 2.0
• 1 x DisplayPort 1.2
• 1 x 3.5 მმ აუდიო გამომავალი
• ჩაშენებული დინამიკები: არა
სადგამის რეგულირება:
• სიმაღლის რეგულირება: 105 მმ
• დახრა: -3° ~ 25°
დიზაინი:
• ზომები (სადგამით): 714.6 x 625.9 x 250.2 მმ
• ზომები (სადგამის გარეშე): 714.6 x 418.4 x 45.7 მმ
დამატებითი ინფორმაცია:
• VESA მხარდაჭერა: 100 x 100 მმ
• კვება: AC 100–240V (გარე ადაპტერი)
• ენერგომოხმარება: 50W (ტიპიური) / 59W (მაქს.)
• გარანტია: 2 წელი
რეზოლუცია 2560 x 1440
განახლების სიხშირე 180 Hz
Ms 1
გარანტია 24 თვე
🔥 აქციები
მარაგშია
95₾
-37%
60₾
Ex Tax: 60₾
170₾
-24%
129₾
Ex Tax: 129₾
45₾
-33%
30₾
Ex Tax: 30₾
150₾
-40%
90₾
Ex Tax: 90₾
140₾
-50%
70₾
Ex Tax: 70₾
269₾
-11%
240₾
Ex Tax: 240₾
249₾
-20%
199₾
Ex Tax: 199₾
175₾
-14%
150₾
Ex Tax: 150₾
170₾
-15%
145₾
Ex Tax: 145₾
175₾
-14%
Ex Tax: 150₾
245₾
-20%
195₾
Ex Tax: 195₾
135₾
-15%
115₾
Ex Tax: 115₾
-14%
350₾
-26%
260₾
Ex Tax: 260₾
450₾
-16%
380₾
Ex Tax: 380₾
200₾
-10%
180₾
Ex Tax: 180₾
140₾
-14%
120₾
Ex Tax: 120₾
210₾
-48%
110₾
Ex Tax: 110₾
60₾
-17%
50₾
Ex Tax: 50₾
-17%
Ex Tax: 50₾
125₾
-44%
70₾
Ex Tax: 70₾
80₾
-13%
105₾
-52%
-36%
90₾
Ex Tax: 90₾
100₾
-50%
135₾
-11%
120₾
Ex Tax: 120₾
35₾
-14%
30₾
Ex Tax: 30₾
-17%
100₾
Ex Tax: 100₾
145₾
-34%
95₾
Ex Tax: 95₾
85₾
-24%
65₾
Ex Tax: 65₾
110₾
-14%
Ex Tax: 95₾
249₾
-12%
219₾
Ex Tax: 219₾
299₾
-17%
Ex Tax: 249₾
-20%
80₾
Ex Tax: 80₾
55₾
-18%
45₾
Ex Tax: 45₾
-13%
Ex Tax: 20₾
28₾
-21%
22₾
Ex Tax: 22₾
22₾
-18%
Ex Tax: 18₾
-9%
Ex Tax: 100₾
-36%
200₾
-15%
Ex Tax: 170₾
390₾
-13%
340₾
Ex Tax: 340₾
Ex Tax: 140₾
-15%
Ex Tax: 170₾
Ex Tax: 145₾
285₾
-5%
270₾
Ex Tax: 270₾
-25%
25₾
-40%
Ex Tax: 15₾
-40%
Ex Tax: 15₾
-40%
-40%
190₾
-5%
180₾
Ex Tax: 180₾
-17%
290₾
-29%
205₾
Ex Tax: 205₾
345₾
-29%
245₾
Ex Tax: 245₾
650₾
-23%
499₾
Ex Tax: 499₾
750₾
-7%
699₾
Ex Tax: 699₾
-21%
Ex Tax: 1,350₾
400₾
-33%
270₾
Ex Tax: 270₾
350₾
-14%
300₾
Ex Tax: 300₾
165₾
-39%
429₾
-21%
340₾
Ex Tax: 340₾
-20%
199₾
Ex Tax: 199₾
599₾
-25%
450₾
Ex Tax: 450₾
535₾
-7%
499₾
Ex Tax: 499₾
850₾
-12%
749₾
Ex Tax: 749₾
600₾
-45%