მონიტორი Samsung Odyssey G5 LC34G55TWWIXCI - 34" inch / VA / 165 Hz / 1ms / 4K UHD / Curved
პროდუქტის შესახებ
აღწერა
სპეციფიკაცია
კოდი:
LC34G55TWWIXCI
ბრენდი:
Samsung
მარაგშია
1,200₾
-30 %
839₾
Ex Tax: 839₾
კალათაში დამატება
სპეციფიკაციები
დიაგონალი -
34
რეზოლუცია -
3440 x 1440
ეკრანის ტიპი -
VA
განახლების სიხშირე -
165 Hz
Ms -
1
გარანტია -
24 თვე
ყველა სპეციფიკაცია
ბრენდი: SAMSUNG
მოდელი: LC34G55TWWIXCI
ტიპი:სათამაშო მონიტორი
ეკრანის ზომა: 34 "
ეკრანის / პანელის ტიპი: VA
ეკრანის ფორმატი: 21: 9
განათება: LED
ეკრანის ზედაპირი: Anti-glare
სიკაშკაშე: 250 cd / m²
განახლების სიჩქარე: 165 ჰერცი
ხედვის კუთხე: 178º / 178º
ეკრანის გამრუდება: 1000R
ფერების რაოდენობა: 16.7 მლნ
HDR მხარდაჭერა: HDR10
დინამიური კონტრასტის თანაფარდობა: მეგა კონტრასტი
რეაგირების დრო (GTG): 1 წმ
FreeSync: დიახ
თამაშის რეჟიმი: დიახ
თვალის დამზოგი რეჟიმი: დიახ
ჩამონტაჟებული დინამიკები: არა
HDMI: 1
DisplayPort: 1
დახრილი:-2 ° / + 15 °
VESA 75 x 75
ენერგიის მოხმარება (მაქსიმუმი):50 ვტ
ფერი:შავი
ზომები სადგამით (W x H x D):806.6 x 475.3 x 272.6 მმ
ზომები სტენდის გარეშე (W x H x D):806,6 x 380,9 x 152,7 მმ
წონა სადგამით: 5,6 კგ
წონა სტენდის გარეშე: 5,2 კგ
გარანტია: 24 თვე
დიაგონალი
რეზოლუცია
ეკრანის ტიპი
განახლების სიხშირე
165 Hz
Ms
1
გარანტია
ბოლოს ნანახი
მარაგშია
მონიტორი Xiaomi G27i - 27" inch / IPS / 165Hz / 1ms / FHD
430₾
-16%
360₾
Ex Tax: 360₾
კალათაში დამატება
მონიტორი AOC Q27G42XE/01 - 27 Inch / 2K QHD / Fast IPS / 180 Hz / 0.5ms
599₾
-17%
499₾
Ex Tax: 499₾
🔥 აქციები
ჰაბი - UGREEN CM458 20490 / Type-C / 2 პორტი USB 3.0 / HDMI პორტი / RJ45 პორტი / ვერცხლისფერი
95₾
-37%
60₾
Ex Tax: 60₾
170₾
-24%
129₾
Ex Tax: 129₾
ჯოისტიკი - Genius MaxFire GX-17UV / სადენიანი / USB / შავი
45₾
-33%
30₾
Ex Tax: 30₾
ჯოისტიკი - Fantech Shooter III WGP13S / Dual Connection / Wireless / Bluetooth / USB-C / Black
150₾
-40%
90₾
Ex Tax: 90₾
ჯოისტიკი - Acer Nitro NGR200 / სადენით / Type-C / შავი-წითელი
140₾
-50%
70₾
Ex Tax: 70₾
წყლის გაგრილება - Zalman Alpha2 V2 A36 ARGB / თეთრი
269₾
-11%
240₾
Ex Tax: 240₾
წყლის გაგრილება - Zalman Alpha 2SE A24 ARGB / Black
249₾
-20%
199₾
Ex Tax: 199₾
წყლის გაგრილება - THERMALRIGHT Frozen Infinity 360 ARGB / შავი
175₾
-14%
150₾
Ex Tax: 150₾
წყლის გაგრილება - THERMALRIGHT Aqua Elite 360 V3 ARGB / შავი
170₾
-15%
145₾
Ex Tax: 145₾
175₾
-14%
Ex Tax: 150₾
წყლის გაგრილება - THERMALRIGHT Aqua Elite 360 ARGB V6 / თეთრი
245₾
-20%
195₾
Ex Tax: 195₾
წყლის გაგრილება - THERMALRIGHT Aqua Elite 240 V3 ARGB / შავი
135₾
-15%
115₾
Ex Tax: 115₾
წყლის გაგრილება - THERMALRIGHT Aqua Elite 240 ARGB V6 / შავი
-14%
წყლის გაგრილება - Arctic Liquid Freezer II 240 A-RGB
350₾
-26%
260₾
Ex Tax: 260₾
წყლის გაგრილება - Arctic III Pro 360 A-RGB / AIO / 360მმ / შავი
450₾
-16%
380₾
Ex Tax: 380₾
ჩაფხუტი Acer GP.BAG11.05A, M, Foldable Helmet, Gray/Green
200₾
-10%
180₾
Ex Tax: 180₾
შტატივი UGREEN LP661 (15187), Specialized Tripod, Black
140₾
-14%
120₾
Ex Tax: 120₾
ყურსასმენი – Redragon Arrow H858 / Over-Ear / უსადენო / RGB / შავი
210₾
-48%
110₾
Ex Tax: 110₾
ყურსასმენი TRUST Primo Touch Stylish Wire-free Bluetooth MINT (23781)
60₾
-17%
Ex Tax: 50₾
ყურსასმენი TRUST Primo Touch Stylish Wire-free Bluetooth BLUE (23780)
-17%
Ex Tax: 50₾
ყურსასმენი Redragon H389 - RGB / USB Wired / Gaming Headset
125₾
-44%
70₾
Ex Tax: 70₾
ყურსასმენი Redragon H350 Pandora - RGB / Wired / Gaming Headset
80₾
-13%
ყურსასმენი Redragon H260 Hylas - RGB / Wired / Gaming Headset
105₾
-52%